tylko okazje
tylko nowe inwestycje
rodzaj
transakcja
województwo
cena
od do
powierzchnia
od do

miasto Tychy
dzielnica Suble
ulica
powierzchnia od 30 mkw do 107mkw m[2]
cena od 35 zł/mkwPLN
typ budynku Budynek usługowo- handlowy
liczba pokoi open space
kuchnia
piętro 1 / 1
balkon / taras
winda
ogrzewanie
łazienka kilka
liczba kondygnacji
pow. działki
długość działki
szerokość działki
sposób użytkowania
przeznaczenie
kabatura
pow. zabudowy
agent prowadzący Agnieszka Małyszek
tel. 791 499 129
malyszek-nobiles@tlen.pl
opis

 SUBLE PARK

Przedstawiamy Państwu powierzchnie do wynajęcia w pięknym, nowoczesnym, reprezentacyjnym i frontowym budynku usługowo – handlowym z nietuzinkową elewacją w sąsiedztwie Parku Suble.
Budynek został ukończony w 2022 i jest chroniony alarmem i monitoringiem. Wykonany w technologii konstrukcji żel-bet z nowoczesną stolarką aluminiową.
Na terenie posesji wydzielono 12 miejsc parkingowych. Każda powierzchnia użytkowa ma przyporządkowane miejsca parkingowe.

Budynek 2 kondygnacyjny: na parterze umiejscowiono dwa lokale handlowo-usługowe, każdy z osobną witryną ( JUŻ WYNAJĘTE ) a na pozostałej kondygnacji usytuowane są lokale typu open space do własnego zaaranżowania. Do wszystkich lokali prowadzi jedna klatka schodowa z wejściem od frontu budynku. Każdy wyposażony jest w osobne podliczniki.
Do każdego lokalu doprowadzone są wszystkie media oraz każdy z lokali będzie posiadał videodomofon oraz zewnętrzne miejsce reklamowe przy głównym wejściu do budynku.

Powierzchnie poszczególnych lokali ( możliwość wydzielenia mniejszych powierzchni „uszytych” na miarę)
- lokal z oznaczeniem (2.04 widoczny na rzucie) to powierzchnia 98 mkw ( open space) ( REZERWACJA )
- lokal z oznaczeniem (2.05 widoczny na rzucie) to powierzchnia 107 mkw ( open space)
- lokal z oznaczeniem (2.07 widoczny na rzucie) to powierzchnia 80 mkw ( open space) jest możliwość wyodrębnienia trzech niezależnych lokali biurowych oznaczonych na rzucie (2.07A, 2.07B i 2.07C)
Lokale o dużych możliwościach własnej aranżacji i adaptacji zgodnych z prowadzoną przez Najemcę działalnością gospodarczą. Bardzo dobra lokalizacja pozwalająca na prowadzenie np. usług ( zakład fryzjerski, kosmetyczny, przychodnia lekarska, stomatologiczna, kancelarie notarialne, adwokackie, prawne biura księgowe, reprezentacyjna siedziba firmy, biuro architektoniczne )
Lokale w stanie deweloperskim, dobrze doświetlone. Wysokość lokali - 3 m. W budynku wentylacja mechaniczna a każda powierzchnia posiada ogrzewanie podłogowe. Na piętrze znajduje się przestrzeń wspólna (socjalno-kuchenna) i toalety. Dla Najemców projektowana jest zewnętrzna wspólna „przestrzeń zielona”. Budynek z własną kotłownią i kotłem dwufunkcyjnym.
Cena najmu przy powierzchni OPEN SPACE :
od 35 zł/mkw PLN netto - stan aktualny ( deweloperski ) + opłata administracyjna 3 zł/mkw PLN netto + media wg podlicznika ( energia elektryczna, CO )
od 50 zł/mkw PLN netto - stan wykończony do ustalenia + opłata administracyjna 3 zł/mkw PLN netto + media wg podlicznika ( energia elektryczna, CO )

W przypadku najmu lokali wydzielonych z powierzchni biurowej 2.07 :
2.07A = 1850 zł netto za stan wykończony gotowej powierzchni biurowej do ustalenia + opłata administracyjna 120 zł PLN netto + media ( energia elektryczna, CO )
2.07B = 1500 zł netto za stan wykończony gotowej powierzchni biurowej do ustalenia + opłata administracyjna 120 zł .PLN netto + media ( energia elektryczna, CO )
2.07C = 850 zł netto za stan wykończony gotowej powierzchni biurowej do ustalenia + opłata administracyjna 90 zł PLN netto + media ( energia elektryczna, CO )
*opłata administracyjna w skład której wchodzi korzystanie z części wspólnych obiektu wraz z mediami ( tj. wspólne pomieszczenie socjalno-kuchenne, toalety, videodomofon, parkingi )

Kaucja jednomiesięczna.

NAJEMCA NIE PONOSI KOSZTÓW BIURA NIERUCHOMOŚCI

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji oraz w kwestii umówienia się na prezentację nieruchomości.

Agent prowadzący Agnieszka Małyszek tel. 791 499 129