tylko okazje
tylko nowe inwestycje
rodzaj
transakcja
województwo
cena
od do
powierzchnia
od do

miasto Tychy
dzielnica os. M
ulica Moniuszki
powierzchnia 47,90 m[2]
cena 380 000PLN
typ budynku niska zabudowa
liczba pokoi 3
kuchnia jest
piętro 1 / 4
balkon / taras jest
winda brak
ogrzewanie
łazienka z toaletą
liczba kondygnacji 4
pow. działki
długość działki
szerokość działki
sposób użytkowania
przeznaczenie
kabatura
pow. zabudowy
agent prowadzący Agnieszka Małyszek
tel. 791 499 129
malyszek-nobiles@tlen.pl
opis

 LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

 

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Tychy na Os. M przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiej zabudowy z klatką zamykaną domofonem. Budynek jest po termomoderniazacji. Klatka jest czysta i schludna. Otoczenie łanie zagospodarowane, dużo zieleni, plac do rekreacji i wypoczynku dla naszych pociech.

UKŁAD I POWIERZCHNIA

Nieruchomość o pow. 47,90 mkw z przynależną piwnicą i balkonem na stronę wschodnią ( salkon i kuchnia) i zachodnią dwa pozostałę pokoje.  Układ mieszkania tworzą dwa niezależne pokoje, przedpokój, łazienka z toaletą oraz kuchnia częściowo otwarta na salon.

STAN TECHNICZNY

 Okna PCV, wymienione instalacja gazowa.

Mieszkanie czyste, zadbane i odświeżone. Możliwość szybkiego wejścia bez żadnych nakładów finansowych.  To świetna inwestycja pod wynajem.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Nieruchomość w zasobach spółdzielni Oskard, czynsz wynosi 520  zł/ 1 osobę w tym (fundusz remontowy, zaliczka na centralne ogrzewanie, zimna woda, wywóz nieczystości).  Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe.

Warto dodać, iż w pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła i pełna infrastruktura ( market Auchan, Obi, targ, przystanki autobusowe i kolej, przychodnia, piekarnia i dużo innych).

Zapraszamy na wizje nieruchomości.

Więcej informacji udzieli agent prowadzący ofertę

Agnieszka Małyszek 791499129

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.