tylko okazje
tylko nowe inwestycje
rodzaj
transakcja
województwo
cena
od do
powierzchnia
od do

Ta nieruchomość jest częścią większej inwestycji. Jeśli chcesz zobaczyć pozostałe nieruchomości z tej grupy kliknij tutaj

miasto Tychy
dzielnica Żwaków
ulica
powierzchnia 24 do 59 mkw m[2]
cena
typ budynku niska zabudowa
liczba pokoi 1-4
kuchnia jest
piętro 0 / 4
balkon / taras balkon lub taras
winda jest
ogrzewanie
łazienka z toaletą
liczba kondygnacji
pow. działki
długość działki
szerokość działki
sposób użytkowania
przeznaczenie
kabatura
pow. zabudowy
agent prowadzący Agnieszka Małyszek
tel. 791 499 129
malyszek-nobiles@tlen.pl
opis

 NOWE MIESZKANIA*STAN DEWELOPERSKI*TYCHY ŻWAKÓW*POD LASEM

Korzyści z zakupu:

- bez podatku PCC 2%
- Bez prowizji biura
- Rękojmia 5 lat
- czynsz nawet o połowę niższy niż na rynku wtórnym

Dlaczego warto kupić już teraz?

- możliwość wyboru piętra, metrażu, stron świata, ilości pokoi, układu

zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań


Przedstawiamy Państwu funkcjonalne mieszkania w kameralnych budynkach, szeroki wybór metraży mieszkań z tarasami i balkonami, w okolicy wyróżniającej się bogactwem przyrody, w pobliżu głównych dróg aglomeracji i rozbudowanej infrastruktury usługowej.

Osiedle zlokalizowane jest w południowej części miasta, przy ul. Żorskiej. To wyjątkowo spokojna i zielona część aglomeracji, która sprzyja wypoczynkowi i rekreacji.

Aktualnie oferujemy Państwu nowe mieszkania w dwóch pięciopiętrowych budynkach. Zaprojektowaliśmy łącznie 360 mieszkań o metrażach od 24 do 59 mkw. Są to lokale 1, 2, 3 oraz 4- pokojowe z możliwością łączenia.

Mieszkania na parterze posiadają wybrukowane kostką tarasy, natomiast te na piętrach - duże balkony. Tarasy posiadają również wybrane mieszkania na piątym piętrze. Pod budynkiem zaprojektowano halę garażową z licznymi miejscami postojowymi. Ich uzupełnieniem będą parkingi zewnętrzne, bezpłatnie dostępne dla mieszkańców i gości. Dostęp do multimedialnej rozrywki jest możliwy dzięki obecności światłowodu z szybkim internetem. We wszystkich klatkach schodowych działać będą windy. Teren osiedla zostanie estetycznie zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury. Najmłodsi lokatorzy wesoło spędzą czas na przygotowanym dla nich placu zabaw.


TERMIN ODDANIA INWESTYCJI III kwartał 2019r

Zapraszamy do kontaktu z biurem.

Udzielimy wszelkich informacji.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.