tylko okazje
tylko nowe inwestycje
rodzaj
transakcja
województwo
cena
od do
powierzchnia
od do

miasto Tychy
dzielnica Żwaków
ulica
powierzchnia 113 m[2]
cena 665 000PLN
typ budynku dom w zabudowie szeregowej
liczba pokoi 4
kuchnia jest
piętro 0 / 1
balkon / taras jest
winda brak
ogrzewanie
łazienka 2
liczba kondygnacji 2
pow. działki 158 m[2]
długość działki
szerokość działki
sposób użytkowania własność
przeznaczenie
kabatura
pow. zabudowy
agent prowadzący Agnieszka Małyszek
tel. 791 499 129
malyszek-nobiles@tlen.pl
opis

 REZERWACJA

 

NOWA OFERTA DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA WYŁĄCZNOŚĆ

Przedstawiam Państwu budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej, piętrowy, niepodpiwniczonych z dachem płaskimi i garażem. Powierzchnia użytkowa domu 112,83 mkw. Budynek jest skręcony w kierunku południowego zachodu i tym samym ma lepszą ekspozycje i jest lepiej doświetlony naturalnym światłem słonecznym. W obiekcie znajdują się jasny i przestronny salon w układzie typu open space wraz z kuchnią. Otoczenie budynku to urządzone, zadbane tereny zieleni. W niedalekiej odległości las, pola i łąki. Cisza i spokój to niewątpliwe atuty prezentowanej nieruchomości. Dom oddany do użytkowania w maju 2014 r.

Ponadto!

Całe osiedle jest ogrodzone wraz z bramami przesuwanymi ( o napędzie elektrycznym) na wjeździe do osiedla. Drogi dojazdowe wraz z chodnikiem i podjazdem do garażu są wykonane z kostki brukowej. Budynki oddzielone są od siebie garażami co powoduje większą intymność. Nowoczesna bryła zapewnia brak skosów na pierwszym piętrze i tym samym cała powierzchnia pokoi jest do dowolnego wykorzystania.

Centralne ogrzewanie dostarczane jest z PEC Tychy, koszty roczne z tytułu ogrzewania to kwota 3755 zł ( średnia miesięczna 312 zł). Jest pełna instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym na parterze. Budynek jest wykonany z energooszczędnej technologii gwarantującej niskie rachunki za centralne ogrzewanie.

Stan techniczny:

Nieruchomość wykończona pod klucz. Kuchnia wyposażona i umeblowana, sprzęt Kernau. Szafy typu komandor. Dwie łazienki w nowoczesnych, ładnych kaflach, armatura Grohe.

W salonie znajduje się ładnie wkomponowany w kamień kominek.

Ponadto bezprzewodowe sterowanie ciepłem. Internet również bezprzewodowy. System alarmowy.

Nieruchomość warta polecenia. Więcej informacji udzieli agent prowadzący ofertę Agnieszka Małyszek tel. 791 499 129

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.