tylko okazje
tylko nowe inwestycje
rodzaj
transakcja
województwo
cena
od do
powierzchnia
od do

miasto Tychy
dzielnica os. B
ulica Budowlanych
powierzchnia 50 m[2]
cena 210 000PLN
typ budynku niska zabudowa
liczba pokoi 2
kuchnia duża
piętro 2 / 4
balkon / taras jest
winda brak
ogrzewanie
łazienka z toaletą
liczba kondygnacji 5
pow. działki
długość działki
szerokość działki
sposób użytkowania własność
przeznaczenie
kabatura
pow. zabudowy
agent prowadzący Agnieszka Małyszek
tel. 791 499 129
malyszek-nobiles@tlen.pl
opis

 NOWA OFERTA MIESZKANIA NA WYŁĄCZNOŚĆ

 

LOKALIZACJA I UKŁAD

 

Tychy OS. B ul. Budowlanych

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o rozkładowym, niezależnym i kapitalnym, układzie o powierzchni 49,65 mkw znajdujące się na drugim piętrze w niskiej zabudowie. Budynek po termomodernizacji, nowa elewacja i ocieplenie. Bloczek składa się z dwóch klatek, osiedle jest ogrodzone a wjazd stanowi brama elektryczna otwierana pilotem oraz dwie zamykane furtki. Bezpieczeństwo i wygoda gdyż każdy właściciel ma możliwość parkowania na ogrodzonym parkingu.

W najbliższej lokalizacji znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, przystanki autobusowe i trolejbusowe, teatr, restauracje na Placu Baczyńskiego itp.

 

STAN TECHNICZNY

 

Mieszkanie tworzą dwa duże pokoje na stronę zachodnią w tym jeden z balkonem oraz kuchnia w kwadracie z dużym oknem na stronę północną, spory przedpokój z miejscem ( wnęką na szafę) oraz łazienka z toaletą również sporych rozmiarów.

W mieszkaniu zostały w 2018 r wymienione wszystkie okna na PCV wraz z parapetami, kaloryfery, kontakty i zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Ściany w gładzi pomalowane na neutralny kolor, zrobiono wylewki przygotowane pod położenie paneli, desek czy kafli ( wybór pozostawiony przyszłym właścicielom nieruchomości). Kuchnia bardzo ustawna i funkcjonalna.

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

 

Czynsz wynosi 370 zł z funduszem remontowym. Właściciele tworzą Wspólnotę Mieszkaniową a Zarządca jest firma Arpol Sp z o.o
Pełna własność, bez zadłużeń i hipotek. 
Piwnica 3,78 mkw

 

REASUMUJĄC

 

Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą, parking zamykany tylko dla właścicieli budynku, mieszkanie bez obciążeń prawnych do szybkiego natychmiastowego przekazania. Ponadto mieszkanie przygotowane pod wykończenie we własnym guście, panele, kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest doskonałą inwestycja pod wynajem. Zapraszamy na wizje nieruchomości.

Więcej informacji udzieli agent prowadzący ofertę. Klucze w biurze!
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.