tylko okazje
tylko nowe inwestycje
rodzaj
transakcja
województwo
cena
od do
powierzchnia
od do

miasto Kobiór
dzielnica
ulica
powierzchnia 1336 m[2]
cena 4 000 000PLN
typ budynku budynek wolnostojący
liczba pokoi 32
kuchnia jest
piętro 0
balkon / taras
winda
ogrzewanie
łazienka 33
liczba kondygnacji
pow. działki 8166 m[2]
długość działki
szerokość działki
sposób użytkowania wlasność
przeznaczenie
kabatura
pow. zabudowy
agent prowadzący Agnieszka Małyszek
tel. 791 499 129
malyszek-nobiles@tlen.pl
opis

 Obiekt przystosowany pod Dom Seniora

Przedstawiam Państwu dom parterowy, wolnostojący bez barier architektonicznych o funkcji zamieszkania zbiorowego, gdzie prowadzona jest działalność nad osobami w podeszłym wieku. Budynek o powierzchni użytkowej 1336 mkw i kubaturze 3890,00 m3, przeznaczony dla 62 osób, zapewniający osobom starszym całodobowa opiekę oraz spokojną, bezpieczną i szczęśliwą starości, które z powodu choroby, wieku czy też samotności nie mogą mieszkać samodzielnie.

Lokalizacja

Obiekt położony jest w cichym i urokliwym miejscu, otoczony lasem. Budynek pensjonatu stoi na dużej i ogrodzonej działce o pow. 8166 mkw co zapewnia spokój, intymność oraz prywatność. Duży płaski, ogrodzony teren wokół budynku wraz z wypuzzlowanymi chodnikami umożliwi korzystanie ze spacerów i pobytu na świeżym powietrzu.  Seniorzy znajdą tu ciszę i spokój, spędzając jesień życia z dala od hałasów i zanieczyszczeń miasta. Leśna okolica pozytywnie wpływa na mikroklimat, zapewniając świeże powietrze i możliwość obcowania z naturą. Każdy mieszkaniec może wykorzystać te walory przebywając na świeżym powietrzu, spacerując, spędzając czas na słonecznej werandzie lub w ogrodzie.

Przedmiotowa nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W odległości około 1 km dostęp do dróg DK1 i DW928.
Nieruchomość położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako jednostka strukturalna F-1U-przeznaczenie podstawowe pod zabudowę usługową komercyjną.

Instalacje wewnętrzne
- instalacja wodociągowa, elektryczna, instalacja oświetlenia ewakuacyjnego, instalacja przywozowo-alarmowa, sygnalizacji pożaru oraz wentylacji mechanicznej ( rekuperator), nawiewowo-wywiewwnej oraz instalacja grzewcza w formie ogrzewania grzejnikowego i podłogowego zasilania z własnej kotłowni na paliwo stałe (ekogroszek)

Dodatkowo
- solary-ogrzewanie wody
- system nagłośnieniowy

Pokoje dwuosobowe z łazienkami, telewizją, internetem i systemem przywoływania. Pomieszczenia wspólne (m.in. jadalnia i sala rehabilitacyjna, z wyposażeniem) są przestronne i wygodne.
 

Obiekt czysty, nowoczesny i funkcjonalny.

UWAGA!

Jest możliwość zmiany prowadzonej działalności pod dom weselny, motel, internat, szkołę, przedszkole, hotel z opcją prowadzenie przyjęć okolicznościowych, wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych i eventowych lub jako obiekt agroturystyczny.

Nieruchomość posiada potencjał rozwojowy, można się starać o dofinansowanie z Unii Europejskiej na rozbudowę bazy hotelowej i restauracyjnej.

 

Więcej informacji udzieli agent prowadzący nieruchomość

Agnieszka Małyszek 791 499 129

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.