tylko okazje
tylko nowe inwestycje
rodzaj
transakcja
województwo
cena
od do
powierzchnia
od do

Ta nieruchomość jest częścią większej inwestycji. Jeśli chcesz zobaczyć pozostałe nieruchomości z tej grupy kliknij tutaj

miasto Tychy
dzielnica os. H
ulica
powierzchnia od 40 do 84 mkw m[2]
cena 4500 zł/mkwPLN
typ budynku niska zabudowa
liczba pokoi od 2 do 4
kuchnia jest
piętro 0 / 4
balkon / taras balkon, ogródki
winda tak
ogrzewanie
łazienka jest z wc
liczba kondygnacji 4
pow. działki
długość działki
szerokość działki
sposób użytkowania własnośc
przeznaczenie
kabatura
pow. zabudowy
agent prowadzący
opis

 Nowa Inwestycja "Dunikowskiego"

76 nowych mieszkań w ramach naszej nowej inwestycji.
Inwestycja została podzielona na 2 budynki, w jednym budynku przewidziane jest 58 mieszkań, natomiast w drugim 18 mieszkań .Powierzchnia lokali od 40 mkw do 83 mkw. Do każdego z mieszkań jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnym garażu w sumie 54 miejsca parkingowe.
Dodatkowo dla mieszkańców będą ogólnodostępne miejsca parkingowe na zewnątrz.
Budynków będą składać się 5- kondygnacji nadziemnych i piwnicy ( parking podziemny). Na parterze mieszkania będą posiadały ogródki, natomiast na piętrze duże balkony lub tarasy.
Budynki będą wyposażone w nowoczesne windy osobowe . Budynek będzie wybudowany w technologi tradycyjnej z zachowaniem norm energooszczędności. Ściany konstrukcyjne między mieszkaniami zostaną wykonane z pustaka akustycznego, którego zadaniem jest wyciszenie. Dach płaski dzięki temu nie będzie strat na użyteczności mieszkań na ostatniej kondygnacji.

Dostępne media: woda ( ciepła woda bieżąca z sieci miejskiej), kanalizacja, prąd, siła, ogrzewanie miejskie, dodatkowo internet, światłowód, możliwość internetu od różnych dostawców w tym od NDI i UPS, nadziemna telewizja cyfrowa i analogowa , domofon.

Niewątpliwym atutem naszej inwestycji będzie lokalizacja, czyli ścisłe śródmieście a zarazem miejsce o bardzo cichym otoczeniu. Doskonała komunikacja (przystanki autobusowe, trolejbusowe i podmiejskiej kolei są w odległości do 5 minut wolnym spacerem). Ponadto sklepy, przedszkola, szkoły, służba zdrowia, punkty usługowe, gastronomiczne- to infrastruktura która w tej lokalizacji jest dostępna od lat.
Kompleks będzie posiadał zamykany plac zabaw.
Planowany termin zakończenia inwestycji 31.12.2017 r.

Więcej informacji udzielimy w biurze. Zapraszamy